O nas
O nas
Kim jesteśmy

O nas

siedziba zarządu Hilton-Baird

Hilton-Baird służy bezpłatną i niezależną poradą oraz ma dostęp do kilkudziesięciu instytucji finansowych.

Od początku działalności rozpoczętej w 1997 roku pomogliśmy już ponad 3 000 firm w Wielkiej Brytanii i w Polsce zdobyć fundusze na realizację ich planów, poprawiając przy tym ich zdolność finansową. Dostarczając rozwiązań precyzyjnie dopasowanych do potrzeb naszych klientów pozwalamy im na dostęp do kapitału, który jest podstawą ich rozwoju.

Możemy pomóc niezależnie od wielkości, branży czy stopnia rozwoju Państwa firmy. Hilton-Baird dostarcza rozwiązania, które naprawdę działają. Jesteśmy niezależni i pracujemy z kilkudziesięcioma partnerami, zarówno z dużymi bankami jak i specjalistycznymi instytucjami finansowymi.

Wiemy, że każda firma jest inna i staramy się jak najlepiej zrozumieć związane z tym potrzeby finansowe i wyzwania z jakimi borykają się przedsiębiorstwa, aby możliwie najbardziej precyzyjnie dopasować rozwiązanie finansowe tj. faktoring, dyskonto faktur czy leasing. Pozwala to odblokować potencjał drzemiący w posiadanych przez firmę aktywach.

Jesteśmy czołowym brokerem faktoringowym na polskim rynku oraz członkiem wspierającym Polskiego Związku Faktorów (PZF), co świadczy o najwyższym standardzie świadczonych przez nas usług i powoduje, że jesteśmy idealnym partnerem do realizacji Państwa zamierzeń biznesowych.