Poznaj zespół
Poznaj zespół
Poznaj zespół

Poznaj zespół

Paweł Starczak

Paweł Starczak - pawel.starczak@hiltonbaird.pl

Z wykształcenia jest socjologiem (UW). Przez 2 lata doskonalił swoje umiejętności prowadząc badania rynku oraz opinii publicznej. Od 2007 zatrudniony w Hilton-Baird. Obecnie kieruje zespołem doradców, pomagając firmom znaleźć najlepsze dla nich rozwiązania finansowe.

kadra kierownicza

Evette Orams

Evette Orams - evette@hiltonbaird.co.uk

Evette jest Dyrektorem Zarządzającym Hilton-Baird Financial Solutions. Dysponuje rozległym doświadczeniem w sektorze finansowania przedsiębiorstw. Pracując w wielu instytucjach finansowych budowała zespoły operacyjne, kontroli ryzyka oraz sprzedażowe. Łącząc świetne relacje z partnerami biznesowymi z dogłębnym zrozumieniem problematyki przedsiębiorstw, Evette doskonale rozumie wyzwania przed jakimi stają przedsiębiorcy i korporacje.

Alex Hilton-Baird

Alex Hilton-Baird - alex@hiltonbaird.co.uk

Jest twórcą Hilton-Baird Group. Doświadczył wszelkich wyzwań związanych z budowaniem własnej firmy. To doświadczenie nauczyło go być pozytywnie nastawionym oraz skoncentrowanym na biznesie. Alex nauczył się również przyjmować dobre rady i w ten sposób zbudował jedną z najlepiej prosperujących firm doradztwa  finansowego w Wielkiej Brytanii i Europie. Alex nadal koncentruje się na rozwoju firmy i chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami.

Ian Tramaseur

Ian Tramaseur - ian.tramaseur@hiltonbaird.co.uk

Jako Dyrektor Operacyjny Hilton-Baird Group - Ian jest odpowiedzialny za właściwe funkcjonowanie systemów Grupy jak również zarządzanie strukturą informatyczną, marketingiem oraz zasobami ludzkimi. Odgrywa ważną rolę we wsparciu firmy zarówno w zakresie funkcjonowania marketingu jak i zastosowania wiedzy z zakresu finansowania przedsiębiorstw w Wielkiej Brytanii na rynku polskim.